Öğren! En İyi Genel İngilizce Kursu İle Öğrenme Garantili İngilizce Eğitimleri. Bu Sayfada Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Alabilir, Online Ön Bilgi Talep Edebilirsiniz." /> 

İngilizce Eğitimleri

Şimdi Bizimle Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme ve Yüksek Skor/Puan Garantili İngilizce Kurs Eğitimleri...İngilizce Kursu Eğitiminde Tecrübeli Kadro!
Her Biri Akademik Ünvana Sahip Olan ve Yalnızca İngilizce Kursu Eğitimi Veren Yabancı Eğitmen Kadrosu.

ÜCRETSİZ Aktivite Dersleri!
İngilizce Kursu Eğitimine Katılan Tüm Öğrencilerimize Ücretsiz Aktivite Ders İmkanı.

En Fazla Ders Saati!
160 Ders Saati İle Türkiye'nin En Fazla Ders Saatini Veren Eğitim Kurumu.
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
İngilizce Eğitimleri

Özellikle iş dünyasında İngilizce biliyor olmak artık mecburiyet hâlini almıştır. Hatta günümüzde birçok iş yeri, en az iki yabancı dili yeterli seviyede bilmenizi istemektedir. Eskiden İngilizce bilmek, bizi rakiplerimiz arasından sıyırırken şimdi ifade ettiğimiz gibi İngilizce biliyor olmak koşul durumuna getirilmiştir. Dolayısıyla bu da beraberinde İngilizce öğrenmeyi adeta zorunlu hale getirmiştir.


Just English Dil Okullarında genel İngilizce eğitimi 5 kurdan oluşur. Konuşma kulüpleri ve çeşitli aktiviteler, zengin materyallerle eğitiminiz desteklenir. Kurumumuz Türkiye’de en çok ders saati veren ve aynı zamanda Türk ve yabancı olmak üzere akademik bir eğitmen kadrosunu içinde barındıran tek kurumdur.

Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Elementary seviyesinde İngilizce ile gerçek manada tanışmanız ve anlaşmanız sağlanırken aynı zamanda temel zamanları öğrenmeniz, gündelik hayatınızda karşınıza çıkabilecek konular üzerinde cümleler kurmanız, sıkça yapılan egzersizler ile öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz ve konuşma konusunda özgüveninizin arttırılması sağlanır.

Just English’te aldığınız genel İngilizce elementary seviyesi sonunda artık tanıdığınız ve sevmeye başladığınız bir İngilizcenin yanı sıra gündelik yaşamda kullanılan cümleleri, basit diyalogları, temel zamanları öğrenmiş olacaksınız. Hep duyduğumuz “Anlıyorum, ama konuşamıyorum” cümlesini tamamen unutarak kazandığınız özgüvenle konuşulanlara karşılık verebileceksiniz.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Genel İngilizcenin ikinci aşaması olan bu seviyede, başlangıç seviyesinde atmış olduğunuz temeli iyice sağlamlaştırır ve öğrendiğiniz dilin kalıcı hale gelmesinin inşasına başlarsınız. Bunu ise, İngilizcenin anadilimizden bambaşka bir dil olduğu bilincine vararak, edindiğiniz bilgi ve tecrübeler sonucunda artık iki dili karşılaştırmayı bırakarak sağlarsınız.

Pre-Intermediate seviyesinde gramer eğitiminiz yoğun olarak devam ederken artık edindiğiniz bu gramer bilgilerini daha fazla pratiğe dökebilecek ve basit diyaloglardan ziyade daha zengin, başlangıçta oldukça zor ve hatta hiç anlayamadığınız cümleleri anlayabileceksiniz. Kolayca uzun soluklu diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz.

Yine bu seviyede; işlenilen konu doğrultusunda dinleme, konuşma ve yazma etkinlikleri ile edindiğiniz bilgi desteklenip kalıcı hale getirilecek ve verilen yeni kelimeler ile kelime dağarcığınız genişletilecektir. Bununla birlikte bolca pratik yapılarak öğrenmiş olduğunuz kelimeler, cümle yapıları ve gramer bilgisi sürekli aktif tutulacaktır.

İngilizce temelinizi sağlamlaştırdığınız bu seviyeyi başarı ile bitirdiğiniz takdirde daha geniş bir kelime dağarcığına sahip olur ve basit cümlelerin yanı sıra biraz daha zor cümle yapıları ile diyaloglar kurabilirsiniz. Bir yandan da telaffuz ve kelime bilgisi konusunda gelişip söylediklerinizin daha anlaşılır hale gelmesini sağlarsınız. Aynı zamanda dili kullanmadaki çekingenliğinizi üzerinizden atarak özgüveni daha yüksek bir dil kullanıcısı haline gelirsiniz.

Intermediate (Orta) Seviyesi

Günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıktığınız ve akademik dili anlamaya başladığınız seviyedir. Intermediate seviyesinde gramer eğitiminizin devam etmesiyle birlikte, konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılır. Bu seviyede günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıktığınız gibi akademik dili de anlamaya başlarsınız. Normalde 400-600 kelime arasında olan kelime dağarcığınız bu seviye ile birlikte 1000-1200 civarına ulaşır.

Intermediate seviyesini başarı ile bitirdiğiniz takdirde İngilizce gramer yapısını büyük oranda bitirmiş olacak, karışık yapılar ile cümleler kurabilecek ve kusursuz telaffuzla bir yabancı ile uzun uzun sohbet edebileceksiniz. Aynı zamanda roman, hikâye, makale gibi türleri anlamaya başlayacak, YDS ve TOEFL gibi akademik sınavlara hazırlığın temelini atmış olacaksınız.

Upper-Intermediate (İleri) Seviyesi

Intermediate seviyesinin son aşaması olan upper-intermediate seviyesi akademik dilin temellerinin sağlamlaştırıldığı, gramerin artık sonlanmaya başladığı, konuşmanın artık son derece akıcı olarak yapıldığı ve okuma, yazma ve dinleme alanlarının kusursuzlaştığı seviyedir.

Upper intermediate seviyesinde alacağınız eğitimin büyük bir bölümünde konuşma, dinleme ve yazma aktivitelerine yer verilir. Aldığınız ileri dereceli eğitimin seviyesine uygun olarak bu seviyede sizlere yabancı eğitmenler eşlik eder.

Upper intermadiate seviyesini başarı ile tamamladığınız takdirde oldukça zengin bir gramer ve kelime bilgisine sahip olursunuz. Sahip olduğunuz bu bilgiler ışığında okuduğunuz tüm İngilizce kaynakları anlayabilir, akademik sunumlar yapabilir ve akademik makaleler yazabilirsiniz. Özetle İngilizceyi sokak dilinden akademik dile kadar tüm yönleri ile oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Advanced (Üst) Seviyesi

Genel İngilizce eğitiminin son seviyesi olan advanced, gramer yapısından folklorik unsurlara kadar dili kusursuz bir biçimde kullanmanızı, YDS, TOEFL ve IELTS gibi akademik sınavlara hazır hale gelmenizi amaçlayan seviyedir.

Genel İngilizce eğitiminin son eğitim seviyesi olan advanced (üst) seviyede, upper-intermediate (ileri) seviyede olduğu gibi yine yabancı ve akademik unvana sahip eğitmenler ile çalışırsınız. Bu seviyede edindiğiniz dil becerinizi kusursuzlaştırmak ve çok daha kalıcı hale getirmek hedeflenir. Gramer yapısına ve kurallarına artık tamamen hâkim olduğunuz için bu seviyede diğer dil kullanımlarına yönelik eğitim alır ve edinimlerinizi bol bol yapacağınız pratik ile kalıcı hale getirirsiniz. Advanced seviyesinde sözcük dağarcığınızı artırmaya, okuduğunuzu tamamen anlamaya ve anladığınızı düzgün biçimde yazıya dökebilmenize yönelik çalışmalar yapılır.

Üst seviye İngilizce eğitiminizi başarı ile tamamladığınızda, gramatik yapısından folklorik unsurlarına kadar bu dile tamamen hâkim olacaksınız. Ayrıca bu seviye ile akademik İngilizce eğitiminizi de tamamlamış olduğunuz için YDS, TOEFL ve IELTS gibi akademik sınavlarda da istediğiniz başarıyı elde edebileceksiniz.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle İngilizce Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili İngilizce Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı